четвер, 20 вересня 2018 р.

На початку навчального року в Марганецькій бібліотеці ім. М. Островського відбувся урок на тему "Повага до європейських цінностей"На захід завітали учні  випускного класу школи №11 із вчителем Інною Феліксівною Михайленко. 


Ведуча заходу Вікторія Фіалковська розповіла присутнім про основні європейські цінності, на яких базується європейська спільнота. Познайомила з європейськими країнами: Польщею, Великою Британією, Францією, Італією, Грецією, Німеччиною та іншими.

Учні мали змогу переглянути цікаві відеоролики про європейську ідею та про європейські цінності в житті кожного з нас. Захід супроводжувала мультимедійна презентація.

Про досягнення в діяльності Пункту європейської інформації "Все про Європу", який діє в бібліотеці, розповіла координатор Пункту Ольга Забенько. 
А саме про євровікторину, в якій марганчани увійшли в 20-ку кращих серед більш як 34 тисяч учасників зі всієї України. Окреслила основні моменти щодо виготовлення закордонного біометричного паспорту для того, щоб скористатися безвізом і відвідати країни Європи.

До заходу була розроблена книжкова виставка "Багатолика Європа".


По завершенню заходу всі присутні зробили фото на згадку.

Публікацію підготувала
Ольга Забенько,
координатор ПЄІ "Все про Європу"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...