четвер, 30 травня 2019 р.

Конкурс статей в українській Вікіпедії «Жінки у STEM»

1 по 30 червня 2019 року в українській Вікіпедії триватиме конкурс статей «Жінки у STEM». До кінця червня всі охочі можуть писати про жінок у науці для Вікіпедії та змагатися за призи.


Як і в Україні, так і по всьому світу, точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок у STEM не завжди достатньо висвітлюються в інформаційному полі.

Прагнучи виправити цю ситуацію, ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM». У рамках конкурсу організатори запрошують усіх охочих писати та покращувати статті про жінок у точних і природничих науках, технологіях та інженерії в україномовному розділі Вікіпедії.
Конкурс триватиме з 1 по 30 червня; переможцями стануть учасниці та учасники, котрі створять і покращать найбільшу кількість якісних статей.
Писати можна на будь-яку тему в рамках теми конкурсу: від покращення статті про Марію Склодовську-Кюрі до створення статей про молодих українських науковиць. 
Обрати тему для написання можна на сторінці конкурсу або запропонувати свою.
Автори найбільш якісного внеску в рамках конкурсу отримають цінні призи від організаторів, активні учасники — заохочувальні призи та сувеніри. Окремі призи отримають переможці спецномінацій, які організатори оголосять додатково.
Сторінка конкурсу — http://stem.wikimedia.org.ua.
Регламент тут.
Довідка Вікіпедії тут
Контакти оргкомітету: stem@wikimedia.org.ua.

Джерело: https://www.prostir.ua

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...