неділя, 14 січня 2018 р.

Рекомендаційний покажчик "Відкриваємо Німеччину по-новому"

Німеччина та Україна вже 25 років поспіль тісно пов'язані між собою двосторонніми стосунками. Всередині Європейського Союзу Німеччина — це важливий і надійний партнер України. Федеративна Республіка Німеччина є як одним із найбільших інвесторів, так і одним з найважливіших торговельних партнерів України. Німецькі політичні фонди здійснюють інтенсивну проектну роботу в Україні з українськими партнерами. 

В 2016 році міністрами закордонних справ обох країн було прийнято рішення про проведення Українсько-німецького року мов, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. 

Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.

Організаторами Українсько-німецького року мов 2017/2018 є Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні та Goethe-Institut в Україні (координація проекту) за домовленістю з Міністерством освіти і науки та Міністерством закордонних справ України. 

Метою Українсько-німецького року мов є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів. Одночасно спільний Рік мов повинен цілеспрямовано сприяти посиленню позицій української мови в Німеччині.

Для користувачів Пункту європейської інформації "Все про Європу" Марганецької бібліотеки ім. М. Островського підготовлено рекомендаційний бібліографічний покажчик "Відкриваємо Німеччину по-новому". Підготувала та оформила його координатор ПЄІ "Все про Європу", провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Забенько.

Покажчик створений для ознайомлення читачів з виданнями, які стануть у нагоді для вивчення німецької мови та ознайомлення з Німеччиною, її історією та німецькими діячами. Всі ці книги представлені в фонді Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського. Описи книг анотовані, впорядковані за алфавітом авторів та назв книг. Покажчик розрахований на широке коло користувачів.Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...