неділя, 21 травня 2017 р.

З нагоди Дня Європи в Марганецка міська бібліотека для дітей запросила своїх користувачів у літературно-музичну подорож "Країнами і казками Європи". 


Захід відкрила координатор Пункту європейської інформації «Все про Європу» Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М.Островського Ольга Забенько. Вона розповіла дітям про Пункт євроінформації "Все про Європу", про те, які послуги він пропонує користувачам, про його діяльність та можливості.
Зокрема, вона наголосила, що в ці травневі святкові дня, коли вся Україна відзначає День Європи, саме наша країна в цьому році мала честь приймати у себе пісенний конкурс "Євробачення". Координатор ПЄІ нагадала присутнім, що в минулому році на "Євробаченні" українська співачка Джамала посіла 1 місце.

Європа стає все ближче для українців. Залишилися лічені дні до того моменту, коли ми матимемо можливість відвідувати країни Європейського Союзу без віз. Але за умови наявності біометричного паспорта. Ольга Забенько заінтригувала маленьких читачів бібліотеки для дітей тим, що біометричний паспорт може отримати кожен від народження.На завершення свого виступу вона запрошувала всіх завітати до Пункту європейської інформації "Все про Європу" та скористатися його послугами. А також привітала присутніх з Днем Європи.


Бібліотекарі Любов Петрівна Середіна та Ірина Миколаївна Малікова познайомили дітей з європейськими країнами: Францією, Германією, Данією, Швецією та з видатними казкарями цих країн: Шарлем Перро, братами Грімм, Гансом Крістіаном Андерсеном, Астрід Ліндгрен.

Для заходу цього заходу бібліотекарі бібліотеки для дітей підготувала цікаві виставки.Фото та матеріали надані 
Марганецькою міською бібліотекою для дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...