четвер, 6 квітня 2017 р.

Календар безвізу "UA+EU=EU"

До уваги користувачів Пункту європейської інформації "Все про Європу" Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського координатор О.В.Забенько підготувала infoвиставку-календар безвізу "UA+EU=EU".

Україна давно живе в очікуванні введення безвізового режиму з країнами ЄС.
Безвізовий режим між Україною та Європейським союзом дозволить громадянам України вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу без попереднього звернення до посольства для отримання дозволу, окрім Великобританії та Ірландії.9 березня Комітет Європарламенту з громадянських свобод схвалив безвізовий режим для України. Тепер залишилось декілька кроків, і вже в червні 2017 року українці матимуть такий довгоочікуваний безвіз!Саме про це інформує календар безвізу. Він оформлений у вигляді драбини з 7 сходинками - це кроки, які залишилося зробити на шляху до безвізового режиму.

Координатор ПЄІ "Все про Європу" О.В.Забенько зацікавленим розповідає про очікування імплементації безвізового режиму.Із запровадженням безвізового режиму зміняться правила перетину кордону.


Щоб дізнатися більше або поставити питання стосовно безвізу, звертайтеся до Пункту євроінформації "Все про Європу" ЦМБ ім. М. Островського!


Джерело інфографіки:


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...